Kopen 1N6628US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.35V @ 2A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 660V |
| Leverancier Device Pakket: | A-MELF |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 30ns |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, A |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1N6628US |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 660V 1.75A Surface Mount A-MELF |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 660V 1.75A A-MELF |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 2µA @ 660V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 1.75A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 40pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |