200BXF47MEFC10X20
200BXF47MEFC10X20
Onderdeel nummer:
200BXF47MEFC10X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Data papier:
1.200BXF47MEFC10X20.pdf2.200BXF47MEFC10X20.pdf
Invoering
Kopen 200BXF47MEFC10X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:BXF
Ripple Current:320mA
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:200BXF47MEFC10X20
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:47µF