200VXH680MEFC25X35
Onderdeel nummer:
200VXH680MEFC25X35
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Data papier:
1.200VXH680MEFC25X35.pdf2.200VXH680MEFC25X35.pdf
Invoering
Kopen 200VXH680MEFC25X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:VXH
Ripple Current:2.11A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:200VXH680MEFC25X35
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:680µF