Kopen 200VXR470MEFC25X35 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | VXR |
| Ripple Current: | 1.4A @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 200VXR470MEFC25X35 |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP |
| Capaciteit: | 470µF |