Kopen 2046-42-ALF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 420V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Serie: | 2046 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Cylinder No Lead, 3 Terminal |
| Aantal polen: | 3 |
| montage Type: | User Defined |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2046-42-ALF |
| Impuls uitlaatstroom (8 / 20μs): | 10000A (10kA) |
| fail Short: | No |
| Uitgebreide beschrijving: | Gas Discharge Tube 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined |
| Beschrijving: | GDT 420V 20% 10KA |
| Email: | [email protected] |