2200LL-3R9-V-RC
2200LL-3R9-V-RC
Onderdeel nummer:
2200LL-3R9-V-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 3.9UH 18.5A 4 MOHM TH
Data papier:
2200LL-3R9-V-RC.pdf
Invoering
Kopen 2200LL-3R9-V-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Toroidal
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.100" Dia x 0.550" W (27.94mm x 13.97mm)
afscherming:Unshielded
Serie:2200LL
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2200LL-3R9V-RC
2200LL3R9VRC
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Sendust
Fabrikant Onderdeelnummer:2200LL-3R9-V-RC
Inductie:3.9µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:3.9µH Unshielded Toroidal Inductor 18.5A 4 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 18.5A 4 MOHM TH
DC Resistance (DCR):4 mOhm Max
Huidige score:18.5A