220MXG1800MEFCSN30X60
220MXG1800MEFCSN30X60
Onderdeel nummer:
220MXG1800MEFCSN30X60
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
Data papier:
1.220MXG1800MEFCSN30X60.pdf2.220MXG1800MEFCSN30X60.pdf
Invoering
Kopen 220MXG1800MEFCSN30X60 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:220V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:3.38A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3379
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:220MXG1800MEFCSN30X60
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.441" (62.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
Capaciteit:1800µF