220VXH270MEFC22X25
Onderdeel nummer:
220VXH270MEFC22X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
Data papier:
1.220VXH270MEFC22X25.pdf2.220VXH270MEFC22X25.pdf
Invoering
Kopen 220VXH270MEFC22X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:220V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:VXH
Ripple Current:1.33A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:220VXH270MEFC22X25
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 220V SNAP
Capaciteit:270µF