2220J2000561FFT
Onderdeel nummer:
2220J2000561FFT
Beschrijving:
CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 2220
Data papier:
2220J2000561FFT.pdf
Invoering
Kopen 2220J2000561FFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2220 (5750 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2220J2000561FFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Beschrijving:CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 2220
Capaciteit:560pF