2220J5000332FFT
Onderdeel nummer:
2220J5000332FFT
Beschrijving:
CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 2220
Data papier:
2220J5000332FFT.pdf
Invoering
Kopen 2220J5000332FFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:500V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2220 (5750 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2220J5000332FFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3300pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Beschrijving:CAP CER 3300PF 500V C0G/NP0 2220
Capaciteit:3300pF