2220Y2000271GFR
Onderdeel nummer:
2220Y2000271GFR
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 2220
Data papier:
2220Y2000271GFR.pdf
Invoering
Kopen 2220Y2000271GFR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±2%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2220 (5750 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2220Y2000271GFR
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:270pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Beschrijving:CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 2220
Capaciteit:270pF