2220Y2000273JDR
Onderdeel nummer:
2220Y2000273JDR
Beschrijving:
CAP CER 0.027UF 200V X7R 2220
Data papier:
2220Y2000273JDR.pdf
Invoering
Kopen 2220Y2000273JDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R (2R1)
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2220 (5750 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2220Y2000273JDR
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.027UF 200V X7R 2220
Capaciteit:0.027µF