Kopen 2470-005 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Draadgrootte: | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.290" Dia x 0.415" L (7.37mm x 10.54mm) |
| Serie: | 2470 |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2470-005 |
| Insertion Loss: | - |
| Hoogte (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 10A Axial |
| Beschrijving: | CAP FEEDTHRU 1KV AXIAL |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | - |
| Actueel: | 10A |
| Capaciteit: | - |
| Email: | [email protected] |