250MXC390MEFC25X30
Onderdeel nummer:
250MXC390MEFC25X30
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14711 Pieces
Data papier:
1.250MXC390MEFC25X30.pdf2.250MXC390MEFC25X30.pdf
Invoering
Kopen 250MXC390MEFC25X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXC
Ripple Current:1.35A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250MXC390MEFC25X30
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:390µF