250MXG680MEFC35X25
Onderdeel nummer:
250MXG680MEFC35X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.250MXG680MEFC35X25.pdf2.250MXG680MEFC35X25.pdf
Invoering
Kopen 250MXG680MEFC35X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:1.7A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250MXG680MEFC35X25
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:680µF