250USG820MEFCSN25X40
250USG820MEFCSN25X40
Onderdeel nummer:
250USG820MEFCSN25X40
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.250USG820MEFCSN25X40.pdf2.250USG820MEFCSN25X40.pdf
Invoering
Kopen 250USG820MEFCSN25X40 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:USG
Ripple Current:2.77A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250USG820MEFCSN25X40
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:820µF