250VXG220MEFCSN22X25
250VXG220MEFCSN22X25
Onderdeel nummer:
250VXG220MEFCSN22X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.250VXG220MEFCSN22X25.pdf2.250VXG220MEFCSN22X25.pdf
Invoering
Kopen 250VXG220MEFCSN22X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:VXG
Ripple Current:970mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-2011
250VXG220MEFCSN22X25-ND
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250VXG220MEFCSN22X25
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:220µF