250VXH390MEFCSN22X35
250VXH390MEFCSN22X35
Onderdeel nummer:
250VXH390MEFCSN22X35
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Data papier:
1.250VXH390MEFCSN22X35.pdf2.250VXH390MEFCSN22X35.pdf
Invoering
Kopen 250VXH390MEFCSN22X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:VXH
Ripple Current:1.75A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250VXH390MEFCSN22X35
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Capaciteit:390µF