25MXG15000MEFCSN30X30
25MXG15000MEFCSN30X30
Onderdeel nummer:
25MXG15000MEFCSN30X30
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP-IN
Data papier:
1.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf2.25MXG15000MEFCSN30X30.pdf
Invoering
Kopen 25MXG15000MEFCSN30X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:3.13A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:1189-3892
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:25MXG15000MEFCSN30X30
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:15000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP-IN
Capaciteit:15000µF