Kopen 25PFV330M10X10.5 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Type: | Hybrid |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | PFV |
| Ripple Current - lage frequentie: | 100mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 25PFV330M10X10.5 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 mOhm |
| Beschrijving: | CAP POLY HYB 330UF 20% 25V SMD |
| Capaciteit: | 330µF |