25YXG1800MEFC16X20
25YXG1800MEFC16X20
Onderdeel nummer:
25YXG1800MEFC16X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
1.25YXG1800MEFC16X20.pdf2.25YXG1800MEFC16X20.pdf
Invoering
Kopen 25YXG1800MEFC16X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:YXG
Ripple Current:1.518A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:25YXG1800MEFC16X20
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:27 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:1800µF