Kopen 2800882 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 80V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 277V |
| Serie: | CB |
| Andere namen: | 277-8177 CBTM23AM1P |
| Aantal polen: | 2 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2800882 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRMMAG 3A 277VAC 80VDC |
| Huidige score: | 3A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| actuator Type: | Slide Switch |
| Email: | [email protected] |