Kopen 2823463 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | - |
| release Time: | 15ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | ST-REL4-HW120/21-21 STREL4HW1202121 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Socketable |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2823463 |
| Kenmerken: | LED Indicator |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 120V |
| Contact Rating (Current): | 6A |
| Contact Material: | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 120VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 12mA |
| Email: | [email protected] |