Kopen 2907602 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 240V |
| Serie: | TMC 8 |
| Andere namen: | TMC 82C 40A |
| Aantal polen: | 2 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2907602 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR 40A 240VAC 125VDC |
| Huidige score: | 40A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| actuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |