Kopen 2920L100PR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 33V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 500ms |
| Dikte (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Size / Dimension: | 0.289" L x 0.202" W (7.35mm x 5.12mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 2920L |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 410 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 120 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2920 (7351 Metric), Concave |
| Andere namen: | 2920L100PR-ND F2868TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2920L100PR |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 33V Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave |
| Beschrijving: | PTC RESETTABLE 33V 1.1A SMD 2920 |
| Current - Trip (It): | 2.2A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.1A |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |