Kopen 2952790 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | - |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Leverancier Device Pakket: | Module |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Andere namen: | 277-5234 2952790-ND EMG 22-DIO 4E-1N5408 EMG22-DIO4E-1N5408 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -20°C ~ 50°C |
| montage Type: | DIN Rail/Channel |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2952790 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 4 Independent Standard 1000V (1kV) 1.5A DIN Rail/Channel Module |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 4 Independent |
| Beschrijving: | DIODE MODULE 1KV 1.5A |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 1000V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |