Kopen 2963954 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Screwless Clamp |
| switching Voltage: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | - |
| release Time: | 45ms |
| Relaistype: | Safety |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | 277-9490 2963954-ND PSR-SPP24UC/ESA2/4X1/1X2/B PSRSPP24UCESA24X11X2B |
| Temperatuur: | -20°C ~ 55°C |
| opereren Time: | 65ms |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2963954 |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Safety Relay 4PST (4 Form A) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Beschrijving: | RELAY SAFETY 4PST 6A 24V |
| Contact Rating (Current): | 6A |
| Contact Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Contactformulier: | 4PST (4 Form A) |
| coil Voltage: | 24VAC/DC |
| coil Type: | - |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 140mA |
| Email: | [email protected] |