Kopen 2966566 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Screwless Clamp |
| switching Voltage: | 30VAC, 36VDC - Max |
| Serie: | PLC-RSP |
| release Time: | 8ms |
| Relaistype: | General Purpose with Socket |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | PLC-RSP- 48DC/21AU PLC-RSP-48DC/21AU |
| Temperatuur: | -25°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 5ms |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2966566 |
| Kenmerken: | LED Indicator, PLC Terminal Block |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) DIN Rail |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 48V |
| Contact Rating (Current): | 50mA |
| Contact Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Contactformulier: | SPDT (1 Form C) |
| coil Voltage: | 48VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 9.2mA |
| Email: | [email protected] |