Kopen 2980461 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Screw Terminal |
| switching Voltage: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | PLC-RSC |
| release Time: | 10ms |
| Relaistype: | General Purpose with Socket |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | 277-4846 2980461-ND PLC-RSC-24DC/21-21/ATEX Q5103941 T1128891 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 8ms |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2980461 |
| Kenmerken: | LED Indicator, PLC Terminal Block |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil DIN Rail |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 6A 24V |
| Contact Rating (Current): | 6A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 18mA |
| Email: | [email protected] |