Kopen 2DA1201Y-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 50mA, 500mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1.5W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 2DA1201Y-7DITR 2DA1201Y7 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2DA1201Y-7 |
| Frequentie - Transition: | 160MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 120V 800mA 160MHz 1.5W Surface Mount SOT-89 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 120V 0.8A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 800mA |
| Email: | [email protected] |