Kopen 2N3563 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | TO-106 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | - |
| Verpakking / doos: | TO-106-3 Domed |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2N3563 |
| Frequentie - Transition: | 600MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 12V 600MHz Through Hole TO-106 |
| Beschrijving: | TRANSISTOR NPN TO-106 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 8mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | - |
| Email: | [email protected] |