Kopen 2N6401G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.7V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 100V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 2N6401G-ND 2N6401GOS |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2N6401G |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 100V 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | THYRISTOR SCR 16A 100V TO-220AB |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16A |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 10A |
| Current - Off staat (Max): | 10µA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 160A @ 60Hz |
| Current - Hold (IH) (Max): | 40mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 30mA |
| Email: | [email protected] |