Kopen 2N686 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 250V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 2V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-48 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-208AA, TO-48-3, Stud |
| Andere namen: | 2N686CS |
| Temperatuur: | -65°C ~ 125°C |
| montage Type: | Chassis, Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2N686 |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 250V 25A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-48 |
| Beschrijving: | SCR THYRISTOR TO48 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 25A |
| Current - Off staat (Max): | 11mA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 200A @ 60Hz |
| Current - Hold (IH) (Max): | 100mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 40mA |
| Email: | [email protected] |