2R5SVPC2700M
2R5SVPC2700M
Onderdeel nummer:
2R5SVPC2700M
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V SMD
Data papier:
1.2R5SVPC2700M.pdf2.2R5SVPC2700M.pdf
Invoering
Kopen 2R5SVPC2700M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:2.5V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:OS-CON™, SVPC
Ripple Current - lage frequentie:253.5mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:5.07A @ 100kHz
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:P16526DKR
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2R5SVPC2700M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.500" (12.70mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):12 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V SMD
Capaciteit:2700µF