Kopen 2SA1309ARA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 5mA, 50mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | NS-B1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 300mW |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | NS-B1 |
| Andere namen: | 2SA1309ARACT 2SA1309ARCT 2SA1309ARCT-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SA1309ARA |
| Frequentie - Transition: | 80MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 100mA 80MHz 300mW Through Hole NS-B1 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 50V 0.1A NS-B1 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 210 @ 2mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |