Kopen 2SA1386 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 160V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2V @ 500mA, 5A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-3P |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 130W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Andere namen: | 2SA1386 DK |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SA1386 |
| Frequentie - Transition: | 40MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 160V 15A 40MHz 130W Through Hole TO-3P |
| Beschrijving: | TRANS PNP 160V 15A TO3P |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 5A, 4V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 15A |
| Email: | [email protected] |