Kopen 2SA216400L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 100mV @ 1mA, 10mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SSSMini3-F1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 100mW |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | SOT-723 |
| Andere namen: | 2SA216400LDKR |
| Temperatuur: | 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SA216400L |
| Frequentie - Transition: | 300MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 30mA 300MHz 100mW Surface Mount SSSMini3-F1 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 20V 0.03A SSSMINI3P |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 1mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 30mA |
| Email: | [email protected] |