Kopen 2SB1182TLQ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 32V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 800mV @ 200mA, 2A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | CPT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 10W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 2SB1182TLQ-ND 2SB1182TLQTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SB1182TLQ |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 32V 2A 100MHz 10W Surface Mount CPT3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 32V 2A SOT-428 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 500mA, 3V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |