Kopen 2SB1412TLR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1V @ 100mA, 4A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | CPT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 2SB1412TLR-ND 2SB1412TLRTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SB1412TLR |
| Frequentie - Transition: | 120MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 5A 120MHz 1W Surface Mount CPT3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 20V 5A SOT-428 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 180 @ 500mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |