Kopen 2SB1697T100 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 180mV @ 50mA, 1A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | MPT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 2SB1697T100DKR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SB1697T100 |
| Frequentie - Transition: | 360MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 2A 360MHz 500mW Surface Mount MPT3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 12V 2A MPT3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 270 @ 200mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |