Kopen 2SC3906KT146S met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 1mA, 10mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SMT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 200mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | 2SC3906KT146S-ND 2SC3906KT146STR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SC3906KT146S |
| Frequentie - Transition: | 140MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 50mA 140MHz 200mW Surface Mount SMT3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 120V 0.05A SOT-346 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 180 @ 2mA, 6V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |