Kopen 2SC393700L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 10V |
|---|---|
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SMini3-G1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 150mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-70, SOT-323 |
| Andere namen: | 2SC393700LTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| Ruisgetal (dB Typ @ f): | 1dB ~ 1.7dB @ 800MHz |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SC393700L |
| Krijgen: | 13dB |
| Frequentie - Transition: | 6GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Transistor NPN 10V 80mA 6GHz 150mW Surface Mount SMini3-G1 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 10VCEO 80MA SMINI-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 20mA, 8V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 80mA |
| Email: | [email protected] |