Kopen 2SC4015TV2N met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2V @ 5mA, 50mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | ATV |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 3-SIP |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SC4015TV2N |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 300V 100mA 100MHz 1W Through Hole ATV |
| Beschrijving: | TRANS NPN 300V 0.1A ATV |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 56 @ 10mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 500nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |