Kopen 2SC4774T106S met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 6V |
|---|---|
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | UMT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 200mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-70, SOT-323 |
| Andere namen: | 2SC4774T106S-ND 2SC4774T106STR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| Ruisgetal (dB Typ @ f): | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SC4774T106S |
| Krijgen: | - |
| Frequentie - Transition: | 800MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Transistor NPN 6V 50mA 800MHz 200mW Surface Mount UMT3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 6V 50MA SOT-323 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 180 @ 5mA, 5V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |