Kopen 2SD2701TL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 350mV @ 50mA, 1A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | TUMT3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 800mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 3-SMD, Flat Leads |
| Andere namen: | 2SD2701TLTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SD2701TL |
| Frequentie - Transition: | 300MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 12V 2A 300MHz 800mW Surface Mount TUMT3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 12V 2A TUMT3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 270 @ 100mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |