Kopen 2SEPC470MZ+TSS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 2.5V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | OS-CON™, SEPC |
| Ripple Current - lage frequentie: | 209mA @ 120Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 4.18A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SEPC470MZ+TSS |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.079" (2.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 470µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H |
| Capaciteit: | 470µF |