Kopen 2SK3547G0L met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 1µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SSSMini3-F2 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 12 Ohm @ 10mA, 4V |
| Vermogensverlies (Max): | 100mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-723 |
| Andere namen: | 2SK3547G0LTR |
| Temperatuur: | 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SK3547G0L |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 12pF @ 3V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 50V 100mA (Ta) 100mW (Ta) Surface Mount SSSMini3-F2 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 50V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 50V .1A SSS-MINI-3P |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 100mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |