Kopen 30R135UU met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 30V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 7.3s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 30R |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 130 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 40 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | 030R0135 030R0135U 30R135 F2022 F2022-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 30R135UU |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | PTC 1.35A 30V RESETTABLE KINK |
| Current - Trip (It): | 2.7A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 1.35A |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |