Kopen 315NH2M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Size / Dimension: | 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) |
| Serie: | - |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Rectangular, Blade |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 315NH2M |
| Fuse Type: | Square |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE SQUARE 315A 500VAC/250VDC |
| Huidige score: | 315A |
| Klasse: | NH |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 120kA AC, 50kA DC |
| goedkeuringen: | VDE |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |