350VXR120MEFC25X30
Onderdeel nummer:
350VXR120MEFC25X30
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Data papier:
1.350VXR120MEFC25X30.pdf2.350VXR120MEFC25X30.pdf
Invoering
Kopen 350VXR120MEFC25X30 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:VXR
Ripple Current:750mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:350VXR120MEFC25X30
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Capaciteit:120µF